بازرگانی و فروش
  • اصفهان شهرک صنعتی نجف آباد 1
  • تلفن تماس : 03142499793
  • ایمیل : hatam_co@yahoo.com

YOUR CART

Edit Cart
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دیگ زودپز جام حاتم گاز

پس از سال‌ها تجربه در زمینۀ تولید زودپزهای استاندارد، شرکت حاتم گاز دیگ زودپز جام را با طراحی ویژه و گنجایش‌های متنوع برای کاربردهای گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌کند. دیگ زودپز جام حاتم متناسب با نیاز خانواده‌های ایرانی با بهترین مواد تولیدشده و وسیله‌ای ماندگار در آشپزخانة شما خواهد بود.

دیگ زودپز جام حاتم گاز متناسب و زیباست

دیگ زودپز جام حاتم گاز همانند یک جام ظریف، متوازن و زیباست. انحنای خاص بدنة زودپز آن را از یک قابلمة ساده متمایز کرده و در کنار جلای فلزی بدنه جلوه‌ای هنری به آن می‌دهد. طراحی قابلمه‌ای‌شکل زودپز جام باعث می‌شود این زودپز جای کمتری را در آشپزخانۀ شما اشغال کند و به‌راحتی در کابینت یا پایه‌های نگهدارندۀ ظروف جا بگیرد. به‌علاوه سرو غذا و شستن یک زودپز قابلمه‌ای شکل به‌مراتب آسان‌تر از زودپزهای خمره‌ای قدیمی است. تنوع رنگ لحاظ‌شده در ساخت دستگیره‌های زودپز و سوپاپ‌های اطمینان زیبایی این دیگ را دوچندان می‌کند.

سایز موردنیاز خود را انتخاب کنید

همیشه انتخاب سایز مناسب در خرید دیگ‌ها و قابلمه‌های آشپزخانه ویژگی مهمی در کارآمدی محصول و حتی قیمت تمام‌شدۀ آن است. به همین دلیل زودپز جام حاتم گاز در سایزها و گنجایش‌های متنوعی تولید می‌شود تا شما قادر به انتخاب بهترین سایز متناسب با نیاز خود باشید. این زودپز گنجایش‌های 6- 8 و 10نفره دارد. گنجایش‌ 6 نفره کاربرد‌‌های متفاوت خانگی را پوشش می‌دهد. ولی اگر قصد آشپزی برای نفرات بیشتری را دارید احتمالاً یک زودپز 10 نفره انتخاب بهتری برای بی‌نیاز شدن از قابلمه‌های متعدد است. این گنجایش برای رستوران‌های کوچک نیز کارگشا خواهد بود.

نگران نباشید! زودپز جام حاتم گاز سبک است!

در ساخت بدنه و درب زودپز جام حاتم گاز از آلومینیوم استفاده‌شده که باعث سبکی آن شده است. درنتیجه لازم نیست نگران وزن زیاد زودپز پر از غذا باشید. به‌علاوه آلیاژ آلومینیوم در برابر مواد شیمیایی کمترین میزان واکنش‌پذیری را داراست به همین دلیل به‌مرورزمان در اثر شستشو و استفادۀ مکرر آسیب نخواهد دید. مقاومت فیزیکی بالای این بدنۀ آلومینیومی از آن در مقابل انواع ضربه، پوسته‌پوسته‌شدن، خراش و تغییرشکل‌ محافظت می‌کند.

دسته‌های مقاوم و مطمئن

دسته‌های زودپز جام از جنس باکالت یا پلاستیک نسوز هستند و در حرارت بالا آسیب نخواهند دید. باکالت در برابر عوامل مخرب شیمایی و فیزیکی نیز مقاوم است و با شستشو و استفادۀ مکرر تخریب نمی‌شود.

 اندازة دسته‌ها در زودپز جام حاتم گاز متناسب با اندازة دیگ زودپز و وزن آن طراحی شده است. بنابراین استحکام کافی برای تحمل وزن زودپز را دارند. بر روی درب زودپز جام حاتم گاز دستگیره‌ای برای باز‌وبسته‌کردن درب زودپز طراحی شده است. این دستگیره با هدف کاربری آسان و مفید به‌صورت ویژه‌ای طراحی شده است. عرض دستگیره نسبت به سایز زودپزهای موجود در بازار کمتر است تا از واردکردن فشار مازاد به دست جلوگیری کند. وجود چهارپره در طراحی این دستگیره نیز باعث می‌شود راحت‌تر باز و بسته گردد.

تضمین ایمنی با به‌کارگیری سوپاپ‌های استاندارد

کارایی سوپاپ‌های اطمینان زودپز جام حاتم گاز آزمایش و تأیید شده است. این سوپاپ‌ها از جنس آلیاژ برنجی هستند و در مقابل حرارت، شستشو و رسوب مواد غذایی مقاوم هستند. این سوپاپ‌ها با خارج‌کردن بخارآب غذا فشار هوای داخل زودپز را کاهش می‌دهند. در این‌صورت نیاز نیست از بابت آشپزی با یک دیگ بخار استرسی به خود راه بدهید.

واشر زودپز جام حاتم گاز از جنس سیلیکون نسوز است که مقاومت آن را در برابر حرارت و شستشو تضمین می‌کند. این واشر با دارا بودن انعطاف لازم به بسته‌شدن کامل درب زودپز کمک‌ می‌کند و از این طریق ضامن امنیت زودپز هنگام پخت غذا خواهد بود.

استفاده از مواد مرغوب و تضمین کیفیت

جنس دسته‌های زودپز‌ تک‌دست حاتم گاز از جنس باکالت است که در مقابل حرارت مقاوم هستند. این دسته‌ها با شستشوی مداوم مستهلک نمی‌شوند و رنگ آن‌ها تغییری نمی‌کند. سوپاپ‌ها، والو و بلبرینگ‌های به‌کاررفته از جنس آلیاژ برنج مرغوب است که مقاومت آن‌ها را در برآر شستشو، حرارت و رسوب مواد غذایی تضمین می‌کند. آلیاژ برنج با گذشت زمان حداقل میزان خوردگی را خواهد داشت. واشر به‌کاررفته در دیگ زودپز تک‌دست حاتم از جنس سیلیکون نسوز بهداشتی است. این نوع سیلیکون تجزیه‌ناپذیر و در برابر شستشو و تغییر رنگ مقاوم است.

چرا از حاتم‌ گاز خرید کنم؟

شرکت حاتم گاز با هدف تولید کالاهای باکیفیت ایرانی و پاسخگویی به نیاز بازار در سال 1372 تأسیس گردید. تولید محصول باکیفیت و استاندارد با استفاده از بهترین مواد اولیه از همان ابتدا سرلوحۀ کار شرکت حاتم گاز بوده است. شرکت حاتم گاز با تجربة سال‌های متمادی تولید انواع زودپز، محصولات متنوع خود را با رعایت استانداردهای لازم و با استفاده از بهترین مواد تولید و عرضه می‌کند. طراحان زبدۀ شرکت حاتم گاز تلاش می‌کنند با درنظرگرفتن سلیقه‌های گوناگون زیباترین و کارآمدترین محصولات را طراحی و اجرا کنند. تمامی زودپزهای تولیدی حاتم گاز مراحل مختلف کنترل کیفیت را پشت سر گذاشته و دارای علامت استاندارد ملی ایران هستند.

شرکت حاتم گاز تاکنون موفق به اخذ دو مجوز استاندارد برای محصول‌های خود شده است و کلیۀ کالاهای تولیدی شرکت دارای علامت استاندارد ایران و مجوز تولید از موسسۀ استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران هستند. به‌علاوه گواهی‌های جهانی استاندارد مدیریت کیفیت (ISO9001-2015)، استاندارد رضایت‌مندی مشتری (ISO 2004-2012) و استاندارد کیفیت محصول اروپا CE کیفیت و فنّاوری پیشرفتۀ کالاهای تولیدی حاتم گاز را تضمین می‌کند.

به یک زودپز احتیاج دارید یا خیر؟

در تمام خانواده‌های ایرانی غذاهای سنتی طرفداران خاص خود را دارد. بااین‌حال گاهی زمان‌بربودن پخت غذاهای اصیل ایرانی مانعی برای پخت آن‌‌هاست. داشتن یک دیگ زودپز بهترین راهکار برای پخت سریع غذاست. به‌طوری‌که مدت‌زمان لازم برای پخت کامل گوشت در یک زودپز تنها حدود 40 دقیقه است! علاوه بر آن دیگ‌های زودپز مزیت‌های فراوان دیگری نیز دارند. با پخت غذا در زودپز دیگر نگران کامل‌پخته‌نشدن مواد غذایی نخواهید بود. دما و فشار بالای موجود در زودپز پخت کامل مواد غذایی را آن هم در کمترین زمان تضمین می‌کند. همین امر باعث می‌شود غذای شما خوش‌طعم‌تر هم باشد.

 آشپزی با یک دیگ زودپز به تمیزی آشپزخانۀ شما نیز کمک می‌کند. چراکه درب محکم زودپز از پاشیدن غذا به بیرون جلوگیری می‌کند. خبر خوب اینکه بعد از پخت غذا نیازی نیست نگران شستن دیگ و قابلمه‌های متعدد باشید. یک دیگ زودپز به‌تنهایی تمام نیازهای شما را برآورده می‌کند. بنابراین با اطمینان می‌توان گفت هر آشپزخانه‌ای حتماً به یک دیگ زودپز نیاز دارد.

تنها نکتۀ حائز اهمیت این است که زودپزها دیگ‌های بخار جوشانی هستند که رعایت موارد ایمنی در آن‌ها اهمیت‌ بسزایی دارد. بنابراین اگر قصد خرید یک دیگ زودپز دارید حتماً به دنبال برندهای معتبر و استاندارد بروید.