بازرگانی و فروش
  • اصفهان شهرک صنعتی نجف آباد 1
  • تلفن تماس : 03142499793
  • ایمیل : hatam_co@yahoo.com

YOUR CART

Edit Cart
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دیگ زودپز حاتم گاز مدل سب

شرکت حاتم گاز با احترام به سلیقه‌ها و در پاسخ به نیازهای متفاوت مشتریان خود تلاش می‌کند با استفاده از به‌روزترین فنّاوری‌ها و با بهره‌گیری از طراحی‌های مدرن محصولات متنوعی را تولید و به بازار عرضه کند. در همین راستا دیگ زودپز سیب حاتم با بهره‌گیری از بهترین مواد اولیه و طراحی زیبا در گنجایش‌های بسیار مختلف ارائه می‌گردد.

طراحی ویژۀ دیگ زودپز سب حاتم گاز

 دیگ زودپز سب حاتم گاز طراحی قابلمه‌ای شکل دارد. این طراحی پخت‌وپز و شستشوی زودپز را راحت‌تر می‌کند. همچنین به دلیل داشتن ارتفاع مناسب زودپز سب حاتم گاز به‌راحتی در کابینت‌های آشپزخانه جا می‌گیرد. کمربند برجستۀ میانی بدنه و دو انحنای بالا و پایین آن جلوۀ زیباتری به این زودپز می‌دهد و آن را از یک قابلمۀ سادۀ مربع‌شکل متمایز می‌کند. این طراحی در کنار جلای فلزی آلومینیوم به‌کاررفته در تولید بدنه و همچنین استفاده از رنگ‌های متنوع برای گیره‌های سوپاپ زودپز سب حاتم گاز زیبایی ویژه‌ای به آن بخشید ه است.

گنجایش‌های متنوع دیگ زودپز سب حاتم گاز پاسخی به نیاز شما

 زودپز حاتم مدل سب با گسترة وسیعی از گنجایش‌های متفاوت طراحی و تولید شده است. هیچ آشپزی دوست ندارد برای پخت مقدار کمی غذا زحمت استفاده و شستشوی یک دیگ بزرگ را بر خود تحمیل کند. از طرفی نداشتن دیگ‌های بزرگ تعداد قابلمه‌های روی گاز را افزایش می‌دهد و آشپزی را برایتان تبدیل به چالشی بزرگ خواهد کرد. به همین دلیل زودپز حاتم مدل سب با گنجایش‌های بسیار متفاوت از زودپزهای کوچک ۲ نفره تا زودپزهای بزرگ ۲۰ نفره تولید می‌شود. زودپزهای کوچک گزینة مناسبی برای زندگی‌های مجردی، خانواده‌های کم‌جمعیت و خانواده‌های دارای کودک هستند. با انتخاب گنجایش‌های 4، 6 یا 8 نفره می‌توانید قابلمه‌های متوسط خود را کنار بگذارید.

زودپزهای 10، 15 و 20 نفره نیز برای خانواده‌های پرجمعیت، مراکز تهیۀ غذای بیرون‌بر و رستوران‌های کوچک انتخاب مناسبی هستند.

بدنۀ آلومینیومی سبک و مقاوم

جنس بدنه و درب زودپز حاتم مدل سب از آلومینیوم مرغوب است. آلومینیوم فلز بسیار سبکی است بنابراین نیازی نیست نگران سنگینی مازاد دیگ زودپز خود باشید. از مزایای دیگر بدنۀ آلومینیومی زودپز سب حاتم گاز می‌توان به مقاومت فیزیکی بالای آن در برابر ضربه، خراش و تغییرشکل اشاره کرد. همچنین باوجود واکنش‌پذیری شیمایی اندک فلز آلومینیوم، بدنۀ زودپز سب حاتم گاز در مقابل انواع روش‌های شستشو مقاوم است و به‌مرورزمان آسیب نخواهد دید.

دسته‌های محکم و خوش‌دست

دسته‌های زودپز حاتم مدل سب به خاطر مقاومت در برابر حرارت از جنس باکالت تولید شده‌اند. باکالت نوعی پلاستیک نسوز است که در برابر حرارت بسیار مقاوم است. همچنین مقاومت بالایی در برابر عوامل مخرب فیزیکی و شیمایی داشته و به‌مرورزمان دچار سایش، تغییر رنگ یا شکستگی نخواهد شد. این دسته‌ها ضخامت مناسب دارند و خوش‌دست هستند. اندازة دسته‌ها نیز با توجه به اندازه و وزن زودپز تعیین شده است و ایمنی و استحکام کافی را برای حمل و جابه‌جایی دارند.

 دستگیرة تعبیه‌شده بر روی درب زودپز عرض مناسبی دارد و هنگام بازوبسته‌کردن درب زودپز فشار اضافی به دست وارد نمی‌کند. چهارپره موجود در این دستگیره کار شما را راحت‌تر خواهد کرد. این دستگیره دارای استحکام کافی است هرچند توصیه ما این است که همیشه برای بلندکردن زودپزها از دسته‌های کناری استفاده کنید.

رعایت ایمنی

سوپاپ‌های اطمینان به‌کاررفته در زودپز حاتم مدل سب از جنس آلیاژ برنجی هستند که در مقابل حرارت، شستشو و رسوب مواد غذایی مقاوم و کارآمد هستند. ایمنی این سوپاپ‌ها آزمایش و تأیید شده است. این سوپاپ‌ها با خارج‌کردن بخارآب غذا فشار هوای داخل زودپز را کاهش می‌دهند. در این صورت نیاز نیست از بابت آشپزی با یک دیگ بخار استرسی به خود راه بدهید.

واشر موجود در زودپز حاتم مدل سب از جنس سیلیکون نسوز است که با شستشو و استفادۀ مکرر دچار آسیب نخواهد شد. این واشر با دارا بودن انعطاف لازم به بسته‌شدن کامل درب زودپز کمک‌ می‌کند و از این طریق ضامن امنیت زودپز هنگام پخت غذا خواهد بود.

استفاده از مواد مرغوب و تضمین کیفیت

جنس دسته‌های زودپز‌ تک‌دست حاتم گاز از جنس باکالت است که در مقابل حرارت مقاوم هستند. این دسته‌ها با شستشوی مداوم مستهلک نمی‌شوند و رنگ آن‌ها تغییری نمی‌کند. سوپاپ‌ها، والو و بلبرینگ‌های به‌کاررفته از جنس آلیاژ برنج مرغوب است که مقاومت آن‌ها را در برابر شستشو، حرارت و رسوب مواد غذایی تضمین می‌کند. آلیاژ برنج با گذشت زمان حداقل میزان خوردگی را خواهد داشت. واشر به‌کاررفته در دیگ زودپز تک‌دست حاتم از جنس سیلیکون نسوز بهداشتی است. این نوع سیلیکون تجزیه‌ناپذیر و در برابر شستشو و تغییر رنگ مقاوم است.

چرا از حاتم‌ گاز خرید کنم؟

شرکت حاتم گاز با هدف تولید کالاهای باکیفیت ایرانی و پاسخگویی به نیاز بازار در سال 1372 تأسیس گردید. تولید محصول باکیفیت و استاندارد با استفاده از بهترین مواد اولیه از همان ابتدا سرلوحۀ کار شرکت حاتم گاز بوده است. شرکت حاتم گاز با تجربة سال‌های متمادی تولید انواع زودپز، محصولات متنوع خود را با رعایت استانداردهای لازم و با استفاده از بهترین مواد تولید و عرضه می‌کند. طراحان زبدۀ شرکت حاتم گاز تلاش می‌کنند با درنظرگرفتن سلیقه‌های گوناگون زیباترین و کارآمدترین محصولات را طراحی و اجرا کنند. تمامی زودپزهای تولیدی حاتم گاز مراحل مختلف کنترل کیفیت را پشت سر گذاشته و دارای علامت استاندارد ملی ایران هستند.

شرکت حاتم گاز تاکنون موفق به اخذ دو مجوز استاندارد برای محصول‌های خود شده است و کلیۀ کالاهای تولیدی شرکت دارای علامت استاندارد ایران و مجوز تولید از موسسۀ استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران هستند. به‌علاوه گواهی‌های جهانی استاندارد مدیریت کیفیت (ISO9001-2015)، استاندارد رضایت‌مندی مشتری (ISO 2004-2012) و استاندارد کیفیت محصول اروپا CE کیفیت و فنّاوری پیشرفتۀ کالاهای تولیدی حاتم گاز را تضمین می‌کند.

زودپز، وسیله موردنیاز هر آشپزخانه

فرقی ندارد برای چند نفر آشپزی می‌کنید، کاهش زمان پخت غذا از آرزوهای هر آشپزی است. به‌ویژه اگر خانوادة شما از طرفداران غذاهای سنتی و آب‌پز هستند، پخت کامل و سریع مواد غذایی دغدغة مهمی است. چراکه در با استفاده از قابلمه‌های عادی به چند ساعت زمان نیاز دارید. اما جای نگرانی نیست. راه‌حل این مشکل سال‌های سال است اختراع شده است! دیگ‌های زودپز با طراحی ویژۀ خود و استفاده از فشار در پخت مواد غذایی زمان پخت مواد را به‌شدت کاهش می‌دهند. به‌طوری‌که برای پخت کامل گوشت یا حبوبات تنها به حدود 40 دقیقه زمان نیاز دارید! دیگ‌های زودپز فایده‌های دیگری نیز دارند. به دلیل پخت کامل مواد غذایی در زودپز، دست‌پخت شما خوشمزه‌تر است و غذای شما لعاب اشتهاآوری خواهد انداخت. آشپزی در زودپز کمک می‌کند اجاق‌گاز و آشپزخانۀ شما تمیز بماند چراکه درب محکم آن از پاشیدن مواد غذایی به بیرون جلوگیری می‌کند. بعد از آشپزی نیز ظرف و ظروف کمتری برای شستن خواهید داشت چراکه برای اکثر دستورپخت‌های زودپزی تنها داشتن زودپز کفایت می‌کند.

تنها نکتۀ مهم در آشپزی با زودپز، انتخاب زودپز مطمئن است. به دلیل استفادۀ هم‌زمان از فشار و حرارت زودپزهای غیراستاندارد می‌توانند بسیار خطرآفرین باشند. بنابراین موقع خرید زودپز حتماً به استانداردبودن آن توجه کنید.