بازرگانی و فروش
  • اصفهان شهرک صنعتی نجف آباد 1
  • تلفن تماس : 03142499793
  • ایمیل : hatam_co@yahoo.com

YOUR CART

Edit Cart
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سیلندرهای گاز مایع سفری جدیدترین نسل سیلندرهای گاز مایع هستند. این سیلندرها کوچک هستند و جای زیادی اشغال نمی‌کنند اما بسیار پرکاربردند و در حال حاضر مشتریان بسیار زیادی دارند. طبیعت‌گردان، کوهنوردان و تمام کسانی که به سفر علاقه‌ دارند به یک سیلندر گاز مایع سفری احتیاج پیدا می‌کنند.

سیلندرهای گاز مایع سفری حاتم گاز

در حال حاضر سیلندرهای گاز مایع در حجم‌ها و کاربردهای مختلف در حاتم گاز تولید و برای کاربری‌های مختلف به بازار عرضه می‌گردد. دراین‌بین سیلندرهای 1، 2 و 5/3 کیلویی که به‌عنوان گازهای پیک‌نیکی مشهور هستند، بیشترین کاربرد را برای مصارف سفری دارند. سیلندرهای پیک‌نیکی حاتم گاز با داشتن سری مناسب همچون یک اجاق‌گاز تک‌نفره عمل کرده و جایگزین بسیار مطمئن‌تر و کاربردی‌تری نسبت به روشن‌کردن آتش با زغال یا چوب‌های خشک هستند.

ویژگی‌ بدنه سیلندرهای گاز مایع سفری حاتم گاز

بدنه سیلندرهای گاز مایع سفری حاتم گاز با رعایت تمام استانداردهای لازم جهت حفظ ایمنی و با بهترین مواد تولید می‌شوند. بدنه سیلندرهای گاز مایع حاتم گاز ویژگی‌های متمایزی دارند که از این بین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- استفاده از ورقه استاندارد مخصوص سیلندر: ورقۀ فولادی به‌کاررفته در تولید بدنۀ سیلندرهای گاز مابع سفری حاتم ‌گاز ورقه‌های مخصوص سیلندر گاز طبق تأیید استاندارد ملی ایران هستند.

2- یکپارچگی بدنه سیلندر حاتم گاز: بدنۀ سیلندرهای گاز مایع سفری حاتم گاز کاملاً صاف و بدون هرگونه فرورفتگی یا چین‌خوردگی است. این بدنه در مقابل ضربه مقاومت بالایی دارد.

3- خط جوش نقطه ضعف نیست: به دلیل استفاده از دستگاه‌های جوش مکانیزه مجهز به امکان جوش داخلی، خط جوش در بدنۀ سیلندرهای گاز مایع سفری حاتم گاز هیچ‌گونه شیار یا خللی ندارد بنابراین امکان شکست بدنه از محل خط جوش و یا نشت گاز به خارج وجود ندارد.

4- انعطاف بدنه در برابر انبساط گاز: افزایش دمای سیلندر گاز و به‌دنبال آن افزایش فشار گاز و انبساط گاز درون سیلندر می‌تواند ایجاد انفجار کند. اما ورقه‌های مخصوص سیلندر گاز به‌کاررفته در تولید سیلندرهای حاتم گاز دارای قابلیت کشسانی بالا هستند. به همین‌دلیل در مقابل این انبساط گاز مقاوم هستند و این امر خطر انفجار به دنبال افزایش فشار داخلی در این سیلندرها وجود ندارد.

دقت در انتخاب رنگ بدنه سیلندرهای گاز مایع سفری حاتم گاز

سیلندرهای گاز مایع حاتم‌ گاز در رنگ‌های مختلف سبز تیره، سبز روشن، قرمز، آبی و زرد تولید می‌شوند. لازم به‌ذکر است که برای سفارش‌های با تعداد بالا حاتم گاز امکان انتخاب رنگ مورد نظر را برای مشتریان خود فراهم کرده است. از خصوصیت‌های رنگ استفاده‌شده در سیلندرهای گاز مایع سفری حاتم گاز می‌توان این موارد را نام برد:

1- کیفیت: تمامی رنگ‌های به‌کاررفته در سیلندرهای حاتم گاز رنگ باکیفیت وارداتی است.

2- مقاومت شیمایی بالای رنگ بدنه: رنگ بدنه سیلندرهای حاتم گاز واکنش‌پذیری شیمایی بسیار کم دارد و پایداری زیادی در برابر خورندگی با مواد شیمیایی یا زنگ‌زدگی دارد.

3-مقاومت فیزیکی بالای رنگ بدنه: پخش‌شدگی و چسبندگی لایۀ رنگ به‌کاررفته بر روی بدنه سیلندرهای حاتم گاز کیفیت بالایی دارد. بنابراین در برابر ضربه‌خوردگی، خراش و سایر آسیب‌های فیزیکی مقاومت بالایی دارد.

4- عایقی برای رطوبت: رنگ به‌کاررفته برای بدنه سیلندرهای حاتم گاز همانند عایق بسیار خوبی در برابر رطوبت است همین امر سیلندرهای حاتم گاز را به گزینه مناسبی برای منطقه‌های مرطوب تبدیل کرده است و می‌تواند انتخاب خوبی برای هم‌وطنانمان در نواحی شمالی کشور باشد.

خصوصیت شیرهای گاز سیلندرهای گاز مایع سفری حاتم ‌گاز

1- استفاده از شیرهای ساخته‌شده با آلیاژ برنجی: شیرهای گاز سیلندرهای گاز حاتم‌ گاز از جنس آلیاژ برنجی مرغوب هستند. آلیاژ برنجی بیشترین مقاومت را در برابر زنگ‌زدگی، سایش و تخریب‌های فیزیکی دارد.

2- وجود سوپاپ لاستیکی داخلی در شیرهای گاز سیلندرهای حاتم‌ گاز: به‌منظور افزایش ایمنی در سیلندرهای گاز حاتم گاز یک سوپاپ اطمینان داخلی در شیرهای گاز تعبیه شده است. در صورت افزایش حرارت سیلندر و به دنبال آن افزایش فشار، این سوپاپ به‌طور خودکار و با سرعت زیاد کل گاز موجود در سیلندر را تخلیه می‌کند. در این صورت امکان انفجار سیلندر منتفی می‌گردد.

کارخانه حاتم گاز؛ انتخاب مطمئنی برای خرید سیلندرهای گاز مایع استاندارد

در یک کلام، کارخانۀ حاتم گاز خیال شما را از بابت خرید سیلندر گاز ایمن راحت می‌کند. شرکت تولیدی حاتم گاز (تأسیس 1372) از همان ابتدای فعالیت خود با کسب استانداردهای لازم خط تولید سیلندرهای گاز را راه‌اندازی نمود. این شرکت تاکنون موفق به اخذ دو مجوز استاندارد برای محصول‌های خود شده است و کلیۀ کالاهای تولیدی شرکت دارای علامت استاندارد ایران و مجوز تولید از موسسۀ استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران هستند. به‌علاوه گواهی‌های جهانی استاندارد مدیریت کیفیت (ISO9001-2015)، استاندارد رضایت‌مندی مشتری (ISO 2004-2012) و استاندارد کیفیت محصول اروپا CE کیفیت و فنّاوری پیشرفتۀ کالاهای تولیدی حاتم گاز را تضمین می‌کند.

با توجه به اهمیت رعایت موارد ایمنی در تولید سیلندرهای گازی شرکت حاتم گاز رعایت دقیق موارد استاندارد و استفاده از بهترین مواد اولیه را سرلوحۀ کار خود قرار داده است.

سیلندرهای گاز مایع سفری؛ به‌دردبخور یا دست‌وپاگیر؟

اجاق‌گاز سفری یا پیک‌نیک‌ سفری نام‌های آشنایی هستند که گردشگران با آن به‌خوبی آشنایی دارند. طبیعت‌گرد یا کوهنورد باشید یا قصدتان فقط بازدید از جاذبه‌های شهری باشد، فرق چندانی ندارد. شما حتماً به یک اجاق‌گاز سفری احتیاج دارید.

یکی از شایع‌ترین بحران‌های زیست‌محیطی، آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌هاست. گاهی چندین هکتار جنگل با یک جرقۀ کوچک در آتش سهل‌انگاری می‌سوزد. دردمندانه مقصر بسیاری از این حادثه‌ها گردشگران هستند! آتش کوچکی که با چوب‌های خشک و علف‌های هرز همان جنگل درست‌شده به دنبال وزیدن یک باد، سردنشدن کامل خاکسترهای آن و هزار دلیل دیگر مقدمۀ یک آتش‌سوزی هولناک را فراهم می‌کند.

به همین دلیل است که وجود یک اجاق‌گاز سفری در کوله‌پشتی شما اهمیت زیادی دارد. سلیندرهای گاز مایع سفری امنیت بالایی دارند و لازم نیست نگران حمل آن‌ها باشید. این پیک‌نیک‌های سفری در وزن‌های مختلفی تولید می‌شوند که با توجه به نیاز خود می‌توانید مناسب‌ترین را انتخاب کنید. شاید در سبد گردشگری یا کوله‌پشتی شما کمی جاگیر باشند اما در عوض به‌راحتی و بدون صرف زمان قابل‌توجهی یک شعلۀ پایدار خواهید داشت. خیالتان هم از بابت حفظ امنیت طبیعت راحت خواهد بود.

از طرفی داشتن یک پیک‌نیک سفری در صندوق‌عقب ماشینتان برای مواقع ضروری کارگشا خواهد بود. گاهی برای رفع خواب‌آلودگی هنگام رانندگی کمی توقف در مسیر و خوردن یک چای یا قهوۀ تازه جانتان را نجات می‌دهد.