بازرگانی و فروش
  • اصفهان شهرک صنعتی نجف آباد 1
  • تلفن تماس : 03142499793
  • ایمیل : hatam_co@yahoo.com

YOUR CART

Edit Cart
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اطلاعات کلی

از زمانی که خطر چربی های اشباع شده برای مردم اثبات شده همه سعی می کنند تا حد امکان از این نوع چربی ها دوری کرده وچربی اشباع نشده را جایگزین آنان کنند تابه کم شدن میزان کلسترول در خون وپایین آوردن خطر بالارفتن فشار خون کمک می کنند. طراحان وسایل ولوازم آشپزخانه شرکت حاتم گاز اصفهان به این مقوله توجه کرده وسعی کرده اند تا سهمی در جلوگیری از بیماری های بوجود آمده با این چربی ها داشته وموجبات کاهش مصرف این چربی ها را در غذای روزانه فراهم آورند ..

تابه های حاتم دارای خصوصیات منحصر به فرداست از جمله شیارهایی که در کف طراحی شده است که می‌تواند مرغ، ماهی، استیک و سبزی‌ها را با روغن بسیار کم و با آب خود ماده‌ی غذایی به طعمی بی‌نظیر تبدیل کند. بسته شدن در این تابه هنگام پخت، سبب می گردد تا غذا اصطلاحاً بخارکند و آب و روغن محتـوی خود را رهـا سـازد و بدیـن ترتیـب ابتـدا غـذا در بخـار آب خـود پختـه شـده و سپس در روغن خود کاملاً سـرخ می گـردد . آنچنــان که غـذای آمــاده شده دارای ظاهـری پر چـرب و کامـلاً مغـز پخت می شود .جنس این تابه از سرامیک تهیه شده است که ضمن دوام بالای این محصول ، باعث کاهش مصرف انرژی و توزیع مناسب حرارت می گردد .

تابه های حاتم بدون نیاز به روغن به گونه ای طراحی شده اند که قادر است چربی موجود در مواد غذایی را از آن خارج کرده وبا همان چربی ماده غذایی را سرخ کند در حال حاضر این ظروف برای افرادی که رژیم دارند بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کناره های تابه دارای دو دسته نسوز است که امکان حمل را راحت تر کرده و یک دست بودن گرمای سطح دستگاه یکی دیگر از خصوصیات آن است که اجازه نمی دهد تا قسمتی از غذا سرخ شده تر از قسمت های دیگر باشد.

مشخصات فنی

جنس محصول جنس دسته قطر ظرفیت وزن تقریبی اجزای محصول رنگ گارانتی
آلومینیوم دایکست آلومینیوم دایکست نیم استیل ۳۲ سانتیمتر دو تابه مجزا ، واشر سیلیکونی ، دسته مشکی و قرمز
error: