25 سال تلاش و فعالیت
در عرصه صنعتی

شرکت حاتم گاز در سال ۱۳۷۲ با زمینه فعالیت تولید انواع دیگهای زودپز آلومینیومی استاندارد در منطقه صنعتی ویلاشهر نجف آباد تاسیس گردید. پس از چند سال فعالیت مستمر و حضور موثر در بازار های داخلی و خارجی ، این شرکت اقدام به توسعه فضای تولیدی خود نموده و به طور همزمان خط تولید سیلندرهای گاز مایع با ظرفیت های مختلف از ۱ کیلوگرم ال ۵۰ کیلوگرم را نیز راه اندازی کرد.

این شرکت همواره سعی نموده است با ایجاد نوآوری در محصولات خود و بهبود مستمر کیفی بتواند در عرصه رقابت با سایر تولید کنندگان داخلی و خارجی حضور چشمگیری داشته باشد. در حال حاضر طرح توسعه در فضایی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع زیربنای ۱۵۰۰۰ متر مربع در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد در حال بهره برداری می باشد.

محصولات شرکت حاتم گاز

با توجه به سالها فعالیت موثر و مستمر در امر تولید و صدور محصولات با بازار های بین المللی هم اکنون با تولید انواع دیگهای زودپز در ۴ مدل و بیش از ۲۰ سایز مختلف و همچنین سیلندرهای گاز مایع در ۷ سایز متفاوت و تنوع رنگ فراوان  یکی از بزرگترین تولید کنندگان این قبیل  محصولات در کشور  محسوب می‌گردد.  با در نظر گرفتن شرایط متفاوت بازار در کشورهای همجوار ، این شرکت محصولات خود را به گونه ای طراحی و تولید نموده است که علاوه بر مطابقت با استاندارد های داخلی هر کشور ، توانایی رقابت با سایر تولید کنندگان خارجی را نیز داشته باشد.

کیفیت محصولات حاتم گاز

نوع رنگ محصولات

کنترل کیفیت محصولات

علامت استاندارد برای محصولات

موفق به دریافت ۲ مجوز کاربرد علامت استاندارد برای محصولات خود گردیده و کلیه تولیدات این شرکت دارای نشان استاندارد ملی ایران و مجوز تولید از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران میباشد. در کنار استاندارد ملی ایران ، استاندارد مدیریت کیفیت  ISO 9001:2008 و استاندارد کیفیت محصول CE  نیز در این واحد استقرار یافته است.

شرایط خط تولید و محصولات این شرکت به طور مستمر از سوی پرسنل کنترل کیفیت بازرسی می گردد. علاوه بر این بازرسان موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نیز به طور دوره ای تولیدات این شرکت را مورد آزمایش قرار می دهند.

نوع رنگ به کار رفته در تولیدات این شرکت از بهترین انواع موجود در بازارهای جهانی می باشد که پوشش بسیار بالایی دارد. همچنین ورق مصرفی این شرکت نیز از بهترین نوع ورق های کششی موجود در بازار است که مطابق با استاندارد های تعریف شده از سوی این موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد.